+(90)5071808328

Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Play Medya Reklam Ajansı’nın temelleri 1994 yılında atıldı ve 2002 yılında ‘PlayMedia’ logosu ile Samsun'da hizmet hayatına başladık. Kurulduğu günden bu yaşına kadar Seslendirme ve Radyo Yayını Hizmetini tek çatı altında butik bir anlayışla gerçekleştirmekteyiz..

Samsun merkez ofisimizden Türkiye genelinde ismimizi taşatmaktayız. Bu güne kadar ülkemizin bir çok il merkezlerinde başarılı projeleri hayata geçirerek iş ortağı ailemizi genişlettik. Biz markalar , ürünler ve firmalar için çalışan kolektif bir ajans ve tasarım ofisiyiz. Genç yaşımıza rağmen medya sektörünün tüm dallarında edindiği tecrübemizi sağlam temeller üzerinde geleceğe taşımaktayız. İnsanların kendi isteklerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan bağlı marka deneyimleri yaratıyoruz. Misyonumuz, analog dünyayı daha iyi hale getirmek için dijital kullanmaktır.

Hizmet verdiğimiz Şirketler ve Firmalar için stratejik alt yapı oluşturup , Reklam çözümleri üretiyoruz.. Bu çözümleri sunarken, üzerinde çalıştığımız projelerin niteliğine göre farklı disiplinleri bir arada kullanır, projenin amacına uygun çalışmaları hayata geçiririz. Fikirlerimizi gerçekleştirirken başta web tasarım olmak üzere, grafik tasarım ve iş konsepti gibi disiplinleri kullanırız. Bilgi, teknoloji, estetik ve ihtiyaç unsurlarını göz önünde bulundurarak projelerimizi gerçekleştiririz.

Hayata geçirdiğimiz her projeye problem çözme odaklı bir tasarım anlayışı ile yaklaşırız, bu yüzden ekibimizden çıkan tüm projeler yaratıcı olduğu kadar işlevsel ve amacına uygundur.

Neden bizi tercih etmelisiniz..!

  • Zamanında proje teslimi
  • Proje teslimi sonrasında teknik destek
  • Esnek proje yönetimi
  • Ödeme kolaylıkları
  • Profesyonel kadro

Play Medya Reklam Filmi