E-Mail info@playmedya.net

Adres Borkonut Niş iş Merkezi B Blok Kat:6

İletişim Numarası +90 (507) 180 83 28

Sosyal Medya

Hakkımızda | Play Medya

Hakkımızda | Play Medya

Ajansımızın temelleri 1990'lı yıllara denk gelir. Radyoların popüler olduğu yıllar da bir avuç hevesli ve cesaretli arkadaşlarımızın bir araya gelmesiyle fikirlerimizi hayata geçirdik.'PLAYMEDİA' logomuz ile ilk konseptimizi oluşturarak 2002 yılında direk hizmet vermeye başladık. Kuruluşumuzun ilk yıllarında 'Radyo Programcılığı' ve çeşitli prodüksiyonlar için 'Seslendirme' hizmetini butik olarak verdik.2003 yılı itibariyle de dünyanın dijital dönüşümüne ayak uydurarak 'Web Hizmetleri'ni de bünyemize katarak lokasyonumuzu büyüttük.Bugün Samsun merkez ofisimizden Türkiye genelinde markalar, ürünler ve firmalar için çalışan kolektif bir ajans anlayışı ile çok yönlü 'Medya PR' hizmeti vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin doğru hedef kitleleri ile buluşturarak başarılı marka deneyimleri yaratıyoruz.

Kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir reklam ajansı firması olmak.
Dijital işler ve PR entegrasyonu alanında; İş ortaklarımız başta olmak üzere, yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve müşterimizin tanıtım ve reklam alanda üçüncü şahıslara bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, Samsun’a gurur veren bir reklam ajansı şirketi olmak.

Tamamlanan Proje

2538

Mutlu Müşteri

29100

Devam Eden Proje

9373