E-Mail info@playmedya.net

Adres Borkonut Niş iş Merkezi B Blok Kat:6

İletişim Numarası +90 (507) 180 83 28

Sosyal Medya

Hizmetlerimiz | Play Medya | Samsun Reklam Ajansı

Hizmetlerimiz | Play Medya | Samsun Reklam Ajansı

[vc_row align_title=”left” css=”.vc_custom_1545397039652{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” el_class=”transparent-bg-white”][vc_column width=”1/3″ title=””][ibb icon=”magic” title=”PR (Medya Planlama)” style=”style2″]Acaba Medya Planlamanızı ne kadar doğru yapıyorsunuz?
Firmanızın reklamı için en doğru zamanlama ve en doğru mecrayı gelin beraber planlayalım.
PMC olarak sizin için en uygun bütçeleri istiyoruz. Böylelikle doğru planlamayı yaparken de bütçenizi de düşünüyoruz.
Bizim için esas olan ‘Müşterimizin kazancı, bizim kazancımızdır’ ilkesidir.
[/ibb][ibb icon=”asterisk” title=”Kurumsal ve Kişisel Web Hizmetleri” style=”style2″]Bir web sitesine mi ihtiyacınız var?
Bizim için çok kolay! Şuan doğru yerdesiniz.
Birden fazla site oluşturmak yerine tercih edeceğiniz responsive web tasarım sayesinde daha az maliyetle bir web sitesine sahip olabilirsiniz.
Google’nin istediği ve algoritmasında kabul ettiği şekilde Web sitenizi oluşturalım, çok kısa zamanda sizde zirvedeki yerinizi alın.!
[/ibb][ibb icon=”asterisk” title=”Mobile app (Android)” style=”style2″]Yüksek Performans
Android Mühendislerince test edilmiş güvenilir aplikasyonlar
İster sizin ister Play Medya adına hesap açılırak uygulamanızın google play storede yayınlanabilmesi
Güvenlik güncelleştirmeleri otomatik yüklenmesi.[/ibb][/vc_column][vc_column width=”1/3″ title=””][ibb icon=”briefcase” title=”Sosyal Medya Yönetimi ve Takibi” style=”style2″]Bir işletmesiniz ve Sosyal Medya’yı ne kadar etkili ve doğru kullanıyorsunuz?
Sorunun cevabında endişeleriniz varsa bizimle görüşmeniz gerekiyor demektir.
Sosyal Medya’da doğru hedef kitle analizi oluşturarak ‘Spesifik Kitlenize’ ile sizin buluşmanızın yolunu iyi biliyoruz.
Sosyal medyadan doğru yararlanmak için, neyi başarmaya çalıştığınızı, müşterilerinizin kim olduğunu ve rekabette ne yaptığınızı hesaba katan net bir strateji oluşturmalısınız.[/ibb][ibb icon=”life-saver” title=”Seo Hizmeti” style=”style2″]Dijital pazarlama stratejilerinin seo, sem ve growth hacking teknikleri kullanarak başına sonuna kadar takip eden kişi olarak tanımlanabilir. Samsun Play Medya Reklam Ajansımız’da en iyi danışmanımız ise bu hizmeti kurumsal veprofesyonel olarak veriyor. [/ibb][ibb icon=”life-saver” title=”Mobile app (IOS)” style=”style2″]İos Mühendislerince test edilmiş güvenilir aplikasyonlar
İster sizin ister Play Medya adına hesap açılırak uygulamanızın app storede yayınlanabilmesi
Güvenlik güncelleştirmeleri otomatik yüklenmesi.[/ibb][/vc_column][vc_column width=”1/3″ title=””][ibb icon=”dashboard” title=”E-Ticaret Online Mağazalar” style=”style2″]İnternetten Satışa Başlamanız İçin En Doğru Çözüm E-ticaret!
Önceden hiç internetten satış yapmadınız mı? Çok basit!
E-ticaret internetten satış deneyimi olanlar kadar deneyim sahibi olmayanlar için de mükemmel bir çözüm. İhtiyaçlarınızı belirleyin size özel, tam istediğiniz gibi bir e-ticaret sistemine sahip olun. Sanal mağazanızı açmak için hiçbir yazılım tecrübesine ihtiyacınız yok.
Samsun E-Ticaret Çözüm ortağınız Play Medya Reklam Ajansı.
[/ibb][ibb icon=”magnet” title=”Özgün Dijital Tasarımlar – Kurumsal Kimlik Çalışmaları” style=”style2″]Markalaşmanın bir aşk emeği olduğuna inanıyoruz. Görüntünüz sürekli olarak beslenmeli ve gelişmelidir.
Günümüzde bir çok kurum, firma, topluluk ve oluşum markalaşma süreçlerinin büyük bir kısmında dijital tasarımlara ihtiyaç duymaktadır. Markalaşma ve kurumsallaşma süreci Logo Tasarımı olmadan tam anlamıyla gerçekleşmiş olmaz. Logo tasarımı bunların tamamını tek başına sağlamasa da, ihtiyaç duyulan ana unsurlar arasında yer almaktadır.
Markanızı ve görünümünü bizimle güven altına alın. Samsun’da akılda kalıcı ve opsiyonel Logo Tasarım, Dergi, Kitap, Broşür ve Kurumsal Kimlik çalışmalarını sizler için sizi anlatan özgün tasarım anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.[/ibb][/vc_column][/vc_row]