E-Mail info@playmedya.net

Adres Borkonut Niş iş Merkezi B Blok Kat:6

İletişim Numarası +90 (507) 180 83 28

Sosyal Medya

Play Medya Reklam Ajansı - Samsun Web Tasarım | Play Medya

Play Medya Reklam Ajansı - Samsun Web Tasarım | Play Medya

Mobil Uyumlu Tasarımlar
Tüm hizmetlerimizden tek tuşla yararlanmak mümkün. Projenizi seçin ve zaman kazanın!
iOS, Android, Windows Phone ve Blackberry OS işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalarla, kurumdaki mevcut süreçlerin kesintisiz yürütülebilmesine olanak sağlıyoruz. Mobil uygulama geliştirilirken, piyasada en yaygın olan versiyonlar ile yeni çıkan özellikleri barındırma arasındaki denge gözeterek çözümler üretiyoruz.

Sosyal Medya Takip

Samsun’da dijital hizmetler sunan bir reklam ajansından çok daha fazlası. Sosyal Medya takibinizi ve yönetimini doğru şekilde biz yönetelim, siz işinizle ilgilenin.

İnternetten Satışa Başlamanız İçin En Doğru Çözüm E ticaret!
Önceden hiç internetten satış yapmadınız mı? Çok basit!
E ticaret internetten satış deneyimi olanlar kadar deneyim sahibi olmayanlar için de mükemmel bir çözüm. İhtiyaçlarınızı belirleyin size özel, tam istediğiniz gibi bir e-ticaret sistemine sahip olun. Samsun E-Ticaret merkezi.

Responsive tasarım, özet olarak Mobil Uyumlu Web Sitesi demektir, web sitesi’ nin cep telefonu ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki görsel ve yazı gibi içeriklerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil telefon versiyonları olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

Mobil cihaz’ lardan girildiğinde, Web sitesi’nin, masaüstü kurumsal görünümüyle aynı izlenimi verecek, ancak, kullanıcı dostu bir görünüm ile birlikte Mobil Uyumlu Tasarım özelliği kazanacak şekilde web sitesini kurgulamaktır, bu nedenle, web sitenize gelen ziyaretçilerinize mobil ortamdan gelmeleri halinde, hızlı, pratik ve kolay kullanım özelliği sağlamış olursunuz.

Samsun’dan tüm Türkiye de bulunan işletmeler, firmalar ve kişiler için Responsive Web Tasarım çözümlerini kreatif bir şekilde sunuyoruz. Sizde liderler arasında yerinizi alın!